НА ГОСТИНАХ У ВЕСНИ

2015-03-03

НА ГОСТИНАХ У ВЕСНИ

Кожна пора року чарує по-своєму, приваблює неповторною красою. Але весна – найпрекрасніша. Це пора оновлення і відродження природи від зимового сну. Його відчувають і переживають по-різному дорослі і діти, тварини і рослини – все живе на Землі. Її з нетерпінням чекають всі.

До Хвощівського НВК весна завітала в мелодійному супроводі своїх синів місяців, які уквітчували землю матінку первоцвітами. Ожила квітуча галявина, на якій місяць квітень під чарівну гру на сопілці освідчувався весні в коханні. Звуки джерельця уміло відтворила у пісні Ангелінка Ковальчук, яка заполонила зал своїм дзвіночком голосочком.

Під спів пташок трудолюбивий травень запрошує на гостини до весни своїх квіточок. Уквітчалася земля-годувальниця квітами, в ролі яких виступали учні нашого закладу. А з яким смаком наші мами-майстрині та керівник сільського будинку культури Ніна Семенюк пошили костюми учасникам свята.

Грандіозним видовищем на закінчення свята була пісня «Лише у нас на Україні!» у виконанні О. Лінкевич,яка супроводжувалася танком весняних квітів.

В гостях у весни побували учасники семінару хімії та біології на тему «Інноваційні технології навчання як засіб підвищення якості знань з хімії та біології » на чолі з методистом відділу освіти, молоді та спорту Славутської РДА Жур Ганною Микитівною. Виховний захід під гаслом «Нехай земля квітує всюди – бережіть природу, люди!» супроводжувався мультимедійною презентацією.

Хочеться сподіватися, що часточку весняного бадьорого настрою всі присутні отримали у нас на святі та повезли до своїх навчальних закладів.

Чимало зусиль до проведення свята приклали учні та працівники закладу, яким щиро вдячна адміністрація школи.

Сукач Неля Володимирівна , бібліотекар НВК

Кiлькiсть переглядiв: 383

Коментарi